Sleep & Peel

Sleep & Peel

Krem złuszczający na noc dla skóry pozbawionej blasku i miękkości. Pobudza odnowę komórkową, zmiękcza skórę i zwalcza objawy jej przedwczesnego starzenia się.
Zawiera: kompleks polirewitalizujący NCTF® oraz kwas hialuronowy połączone z sześcioma rodzajami kwasów hydroksylowych (AHA oraz BHA) o różnych rozmiarach cząsteczek gwarantujących stopniowe i kontrolowane złuszczanie; kwasy – azelainowy i pirogronowy, zawarte w liposomach, o działaniu nawilżającym i antyoksydacyjnym; dwa peptydy matrikin połączone z wyciągiem z algi brunatnej oraz arbutyną, które działają ochronnie, rozjaśniają skórę oraz skutecznie przeciwdziałają powstawaniu zmarszczek
STOSOWANIE: Nakładać wieczorem na dokładnie oczyszczoną skórę przez 21 dni lub co drugi dzień w przypadku skóry wrażliwej. Nie nakładać na wilgotną skórę, nie dopuścić do kontaktu z oczami. Delikatne szczypanie świadczy o działaniu składników anti-aging kremu SLEEP AND PEEL. Nie używać jednocześnie żadnych innych produktów mogących potencjalnie wywołać podrażnienie skóry.

cena: 240 PLN