Obagi Medical

Obagi Medical

Program Obagi to kompleksowe podejście do pielęgnacji skóry bazujące na solidnych zasadach naukowych. Podczas gdy tradycyjne metody pielęgnacji skóry działają tylko na jej powierzchni − dając ograniczone korzyści − produkty Obagi wnikają do głębszych warstw skóry i wzmacniają ją od środka.
Efekt stosowania kosmetyków i preparatów Obagi to piękna, zdrowa skóra, o jednolitym kolorycie, wolna od chorób i nadmiernej wrażliwości, nawilżona oraz prawidłowo funkcjonująca, dzięki czemu może skutecznie zwalczać oznaki starzenia.
Program Obagi jest jedyny w swoim rodzaju, ponieważ zapewnia zindywidualizowaną pielęgnację, poprzez wykorzystanie dogłębnej wiedzy medycznej, ponadprzeciętnych umiejętności oraz innowacji. Każdy może wybrać właściwy program leczenia dla siebie.

więcej informacji na: http://www.obagi.pl/

Obagi Professional C serum - serum z wit. C do codziennej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu.
- serum 10%, 30ml, cena: 200 PLN
- serum 15%, 30 ml, cena: 250 PLN
- serum 20%, 30 ml, cena: 300 PLN

Obagi Hydrate Facial Moisturizer - krem do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry zawierający Hydromanil - roslinny składnik nawilżający pozyskiwany z nasion drzewa Tara. Dodatkowe substancje zawarte w kremie to masło shea oraz z mango, olej z awokado, bisabolol, panthenol, wit. E. Preparat ma aksamitną konsystencję idealną pod makijaż. 
- krem 48 g, cena: 130 PLN

Obagi Sun Shield Matte SPF 50 - Krem do codziennej pielęgnacji kazdego rodzaju skóry w celu ochrony przeg promieniowaniem UVA i UVB.
- krem 85 g, cena: 100 PLN

Obagi Elastiderm Eye Complete Serum - serum o delikatnej konsystencji do stosowania samodzialnie lub pod krem wokól oczu. Innowacyjna technologia kulkowa pozwala na połączenia przyjemnej aplikacji z jednoczesnym masażem skóry powiek. Główne składniki to: kofeina, kompleks Bi-Mineral, arginina i kwas malonowy.
- serum, 14 ml, cena: 350 PLN

Obagi Elastiderm Eye Treatment Gel - ultralekki żel o idealnym wchłanianiu i przyjemnym uczuciu chłodzenia po aplikacji. Poprawia nawilżenie oraz zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek.
- żel, 15 g, cena 280 PLN

Obagi Nu-Derm Fx System
- jeden z najpopularniejszych w USA zestawów kosmetyków do codziennej pielęgnacji skóry z widocznymi oznakami starzenia i hiperpigmentacją. Każdy z elementów zestawu został stworzony z myślą o skutecznym współdziałaniu z pozostałymi produktami, dlatego każdy kolejny etap pielęgnacji uzupełnia i poteguje działanie poprzedniego, abyś mogła cieszyć się piękniejszą i odmłodzoną skorą.
- zestawy do skóry normalnej/tłustej i normalnej/suchej, cena: 1000 PLN za 7 elementowy zestaw

Obagi-C Fx System - najnowocześniejszy system z witaminą C do codziennej pielęgnacji skóry twarzy o nierównym kolorycie z pierwszymi oznakami starzenia. Odkryj zalety kwasu L-askorbinowego i Oligopeptydu 68 - ciesz się jaśniejszą oraz zdrowiej wygladającą skórą.
- zestawy do skóry normalnej/tłustej i normalnej/suchej, cena: 900 PLN za 5 elementowy zestaw