Cicalfate

Cicalfate

Krem Cicalfate przyspiesza regenerację uszkodzonego naskórka. Działa jak „naturalny plaster ochronny”. Zapobiega nadkażeniom uszkodzeń skóry, koi i łagodzi podrażnienia dzięki Wodzie termalnej Avène z Uzdrowiska dermatologicznego. Cicalfate krem to prawdziwy „niezbędnik” w każdej domowej apteczce. Nie zawiera substancji zapachowych ani konserwantów. Produkt hipoalergiczny i nie powodujący powstawania zaskórników. Właściwości: przyspiesza regenerację skóry: zmikronizowany sukralfat sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka, tworzy też na ranie warstwę ochronną, która utrzymuje właściwe warunki wilgotności sprzyjające regeneracji tkanek, zmniejsza ryzyko wtórnego nadkażenia, połączenie siarczanu miedzi, siarczanu cynku i tlenku cynku działa antybakteryjnie, koi i łagodzi podrażnienia, dzięki wyjątkowym właściwościom wody termalnej Avène.
Produkt przeznaczony do stosowania na skórę podrażnioną i uszkodzoną niemowląt, dzieci i dorosłych. Może być stosowany na śluzówkach. Idealny także przy pieluszkowym zapaleniu skóry, po drobnych zabiegach dermatologicznych, przy pielęgnacji ran chirurgicznych.
STOSOWANIE: nakładać 1-2 razy dziennie na uszkodzony lub podrażniony naskórek. Stosować na dokładnie oczyszczoną i osuszoną skórę. Produkt dostępny w tubie 40 ml i 100 ml

cena: 60 PLN (op. 100 ml)