Infini - termolifting frakcyjny 3D

Infini - termolifting frakcyjny 3D

Infini to termolifting frakcyjny 3D, czyli metoda przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry przy pomocy kontrolowanego ciepła silnie stymulujacego przebudowę włókien kolagenowych skóry.
Infini jest obecnie jedynym na świecie urządzeniem RF (wykorzystującym fale radiowe) dającym przestrzenny efekt ujędrnienia skóry dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry oraz tkanki podskórnej.

Innowacyjność zabiegu polega na wyzwalaniu impulsu nie przez powłoki skórne, jak w tradycyjnych urządzeniach wykorzystujących RF (np. Thermage, Radiage, Pelleve), lecz wewnątrz skóry, przy pomocy specjalnych igiełek aplikowanych na odpowiednią głębokość. Ten nowoczesny sposób przestrzennego termoliftingu ma podwójną przewagę nad dotychczasowymi metodami. Igły z impulsem energetycznym docierają na dokładnie zaplanowaną głębokość (od 0,5 do 3,5 mm), czyli tam, gdzie chcemy uzyskać najsilniejszy efekt. Ponadto uzyskujemy dodatkową stymulację sprowokowaną impulsem mechanicznym.
Czas trwania zabiegu w obrębie twarzy to około 20 min. Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem znieczulającym. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, te objawy mijają szybko i zwykle już po 2 dniach większość pacjentów wraca do normalnej aktywności. Zabiegowi INFINI można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne ani opalenizna nie są przeciwwskazaniem do zabiegu.

Wskazania:
- ujędrnianie i poprawa napięcia wiotkiej skóry na twarzy i szyi
- ujędrnianie  i poprawa napięcia skóry na ramionach i udach
- korekcja drobnych zmarszczek i blizn

wiecej na: 
http://www.international.lutronic.com