korekcja blizn potrądzikowych przy pomocy fal radiowych

korekcja blizn potrądzikowych przy pomocy fal radiowych

Fale radiowe RF to nowoczesna metoda korekcji blizn potrądzikowych przy pomocy kontrolowanego ciepła silnie stymulujacego odnowę włókien kolagenowych skóry. 
Urzadzenie Infini RF jest obecnie jedynym na świecie urządzeniem wykorzystującym fale radiowe, dającym przestrzenny efekt przebudowy skóry dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry oraz tkanki podskórnej.

Innowacyjność zabiegu polega na wyzwalaniu impulsu nie przez powłoki skórne, jak w tradycyjnych urządzeniach wykorzystujących RF (np. Thermage, Radiage, Pelleve), lecz wewnątrz skóry, przy pomocy specjalnych igiełek aplikowanych na odpowiednią głębokość. Ten nowoczesny sposób przestrzennej przebudowy skóry ma podwójną przewagę nad dotychczasowymi metodami. Igły z impulsem energetycznym docierają na dokładnie zaplanowaną głębokość (od 0,5 do 3,5 mm), w zależności od głębokości blizn potrądzikowych. Ponadto uzyskujemy dodatkową stymulację odnowy kolagenu sprowokowaną impulsem mechanicznym.
Czas trwania zabiegu w obrębie twarzy to około 20-30 min. Przed zabiegiem skórę znieczula się kremem znieczulającym. Skóra po zabiegu jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, te objawy mijają szybko i zwykle już 3 dnia większość pacjentów wraca do normalnej aktywności. Zabiegowi INFINI można poddawać się przez cały rok – światło słoneczne ani opalenizna nie są przeciwwskazaniem do zabiegu. Ponieważ emisja ciepła odbywa się pod skórą, z zabiegu korekcji blizn mogą także korzystać osoby ze skłonnością do przebarwień, w przypadku których zabiegi laserowe są przeciwwskazane.

wiecej na:http://www.international.lutronic.com