Restylane SKINLIFT - mała zmiana, DUŻA różnica !!!

Restylane SKINLIFT - mała zmiana, DUŻA różnica !!!

Najczęstszy problem starzejącej się skóry to opadające policzki, zapadnięta dolina łez i pogłębione fałdy nosowo-wargowe.
Co wtedy zrobić?
Można zadbać o skórę dostarczając jej odpowiednich składników odżywczych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych. To pierwszy krok do odpowiedniego zadbania o skórę. Czy jednak wystarczający? Niestety nie, ponieważ proces starzenia rozpoczyna się w głębokich warstach skóry, do której nie docierają kosmetyki działające od zewnątrz. Konieczne stają się zabiegi medycyny estetycznej, które nie tylko zrewitalizują i ujędrnia skórę ale również wymodelują różne obszary twarzy sprawiając, że nabierze ona ponownie młodego i co najważniejsze, naturalnego wyglądu.
Nowy, innowacyjny zabieg Restylane Skinlift jest odpowiedzią na potrzeby Twojej skóry.
Na czym polega zabieg?
Aby skutecznie unieść opadające fragmenty skóry i przywrócić jej jędrność, lekarz wykorzystuje dwa rodzaje produktów w trakcie jednego zabiegu: Restylane Perlane oraz Restylane Vital Skinbooster. Restylane Perlane zawiera stabilizowany kwas hialuronowy o największej zdolności unoszenia tkanek wśród wypełniaczy. Preparat nie przemieszcza się i dlatego podany w dane miejsce, stanowi doskonałą podporę dla opadającej skóry. Restylane Skinbooster to preparat głęboko nawilżający i rewitalizujący skórę. Wygładza drobne zmarszczki, pobudza produkcję naturalnego kolagenu. Obydwa preparaty są niezbędne, aby osiągnąć pełny efekt. Jeden preparat unosi skórę i trzyma ją na właściwym miejscu, drugi wygładza i odmładza.

cena zabiegu: 1500 PLN