trwałe usuwanie nadpotliwości pach przy pomocy fal radiowych

trwałe usuwanie nadpotliwości pach przy pomocy fal radiowych

Absolutna nowość w zabiegach medycyny estetycznej !!!
Szybka, bezpieczna i precyzyjna procedura leczenia nadpotliwości. Alternatywa dla zabiegów z użyciem toksyny botulinowej.
Infini jest obecnie jedynym aparatem RF na rynku estetycznym dającym skuteczny i długotrwały efekt leczenia nadpotliwości pach. Urządzenie to pozwala całkowicie zlikwidować lub bardzo znacząco zmniejszyć nadmierną potliwość okolicy pach. Głowica z matrycą 49 igieł wstrzeliwana jest na poziom  skóry właściwej, w której znajdują się gruczoły potowe. Wokół cieniutkich 200-mikronowych igiełek powstają punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, w wyniku której gruczoły potowe ulegają termicznej destrukcji.  Każdy zabieg usuwa część gruczołów dlatego konieczne jest powtórzenie procedury ale już po pojedynczym zabiegu obserwuje się znaczącą redukcję pocenia. Końcowy efekt zależy od indywidualnej ilości gruczołów potowych i liczby wykonanych zabiegów.
Odczuwalny efekt jest obserwowany już po pierwszym zabiegu. W zależności od skali problemu i oczekiwań pacjenta kuracja obejmuje  od 3 do 6 zabiegów w odstępach ok. 4 tygodni. Po 4 zabiegach nadpotliwość zostaje zredukowana o około 90%. U większości osób należy spodziewać się trwałego efektu, u niektórych zaleca się wykonanie  1 zabiegu przypominającego  co rok lub dwa lata.
Zabieg trwa około 20-30 min. Zabiegowi mogą towarzyszyć umiarkowane uczucie gorąca i punktowe krwawienie. Po zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta. W celu ochrony przed zainfekowaniem skóry zalecane jest powstrzymanie się od wizyt na basenie, w siłowniach,  itd. Nie należy również stosować dezodorantów i antyperspirantów przez 24 godziny po zabiegu.
Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża, cukrzyca, rozrusznik serca, skóra ze stanem zapalnym, epilepsja, nieuregulowane nadciśnienie, zmiany w obrębie węzłów chłonnych pach.