Hollywood Peel - promienna skóra bez efektów ubocznych

Hollywood Peel - promienna skóra bez efektów ubocznych

Hollywood Peel to peeling laserowy szczególnie polecany dla poprawy napięcia i kolorytu skóry jak również zwężenia porów i stymulacji kolagenu. Nazwa zabiegu wzięła się z jego popularności wśród hollywoodzkich celebrytów przygotowujących się do wystapień na czerwonym dywanie i nie mogących pozwolić sobie na procedury wymagające dłuższego okresu rekonwalescencji.

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia na skórę specjalnej maski z węgla aktywnego. Drobinki węgla rozprowadzone na skórze wnikają w najdrobniejsze nierówności, zagłębienia i pory. Następnie podczas zabiegu absorbują energię strzałów lasera powodując mikroeksplozje na skórze. Synergia działania efektu fototermicznego i fotochemicznego podczas jednego zabiegu oczyszcza skórę, poprzez stymulację i mechaniczne zniszczenie redukuje rozszerzone pory, aktywuje przebudowę kolagenu, wyrównuje koloryt i podnosi napięcie skóry. 

Hollywood Peel to seria kilku zabiegów wykonywanych w 1-2 tygodniowych odstępach czasu. Poza lekkim zaczerwienieniem utrzymującym się kilka godzin po zabiegu nie ma innych efektów ubocznych.

cena 1 zabiegu: 300 PLN